Dálkové studium MBA

Hledáte dálkové studium MBA?

Rádi byste získali titul MBA (Master of Business Administration), ale jste pracovně a časově vytíženi? Chcete získat manažerské vzdělání ale nemáte příliš volného času? Máme pro vás řešení! Akreditovaná LIGS University nabízí dálkové studium MBA zaměřené na potřeby časově zaneprázdněných manažerů, manažerek a začínajících podnikatelů a podnikatelek. 

Celosvětově platný titul a diplom MBA

Například studium Executive MBA je realizováno v češtině formou blended learning, která výrazně zvyšuje jeho efektivitu, neboť kombinuje osobní setkávání studentů a tutorů programu (8 dvoudenních tutoriálů v rámci celého programu) se samostudiem a podporou vzdělávání pomocí elektronických kanálů. Další možností dálkového studia MBA je manažerský studijní program. Tento vzdělávací manažerský program byl vyvinut a otestován v souladu s nejnovějšími trendy v oblasti profesního vzdělávání a využívá nejmodernější komunikační prostředky (e-learning, webináře, chat).

Všichni studenti manažerských vzdělávacích programů a dálkového MBA studia jsou vedeni jako studenti americké LIGS University a po ukončení programu získají americký vysokoškolský diplom a americký profesní celosvětově uznávaný titul MBA.

Nabídka dálkového studia MBA na LIGS University

Druh dálkového studia MBA Délka studia MBA Zahájení studia MBA Poznámka
Interactive Online MBA 2 roky kdykoliv pro velmi časově zaneprázdněné účastníky
Executive MBA 2 roky zpravidla v dubnu a v říjnu příslušného roku 8 dvoudenních tutoriálů v konferenčních hotelích

Máte-li zájem o dálkovou formu studia MBA nebo jakýkoliv dotaz k distančnímu studiu MBA na LIGS University, kontaktujte nás, prosím.