MBA Plzeň

Studium MBA v regionu Plzeň

Přemýšlíte o studiu MBA a jste z Plzně či Plzeňského kraje? Rádi byste si zvýšili profesní kvalifikaci díky studiu MBA (Master of Business Administration)? Chcete začít podnikat? Jste úspěšný podnikatel a přemýšlíte o získání celosvětově uznávaného manažerského titulu MBA? Využijte nabídky manažerských vzdělávacích programů akreditované univerzity LIGS University v Plzni!

Americký vysokoškolský diplom LIGS University

Všichni účastníci manažerských programů jsou vedeni jako studenti americké LIGS University a po ukončení programu získají americký vysokoškolský diplom a americký profesní celosvětově uznávaný titul (BBA, MBA, MPA, MSc, DBA a PhD).

Nabídka MBA programů pro studenty z Plzeňského kraje

Patříte mezi zájemce o studium MBA a je vaším domovem okres Domažlice, Klatovy, Plzeň, Rokycany nebo Tachov? Právě pro vás je určena tato nabídka manažerských programů:

Výhody kontaktního místa LIGS University v Plzni

  1. možnost osobního setkání s manažerem studijních programů pro Plzeňský kraj (konzultace a výběr studia BBA, MBA či PhD na míru)
  2. sleva 5 % v rámci akce "ve dvou se to lépe táhne"
  3. motivační bonus pro studenty MBA z Plzeňského kraje
  4. možnost dojednání splátkového kalendáře
  5. informace o spolupráci LIGS University s institucemi v Plzeňském kraji

Máte jakýkoliv dotaz k manažerskému studiu MBA na LIGS University v Plzni? Pište na vavricka@ligsuniversity.cz nebo kontaktujte manažera studijních programů pro Plzeňský kraj!

Jmenování manažera studijních programů pro Plzeňský kraj

Máte-li jakýkoliv dotaz k manažerskému studiu na akreditované LIGS University, pište na e-mail: vavricka@ligsuniversity.cz.

Děkuji

Bc. Jan Vavřička, DiS.
Manažer studijních programů

Telefon: +420 722 126 999
E-mail: vavricka@ligsuniversity.cz
LinkedIn: Jan Vavřička

Kontaktní místo pro Plzeňský kraj
(možnost osobního setkání s manažerem studijních programů LIGS University)
Kopeckého sady 13
30100 Plzeň