Nejlevnější studium mba

Hledáte nejlevnější studium MBA v ČR?

Chcete ušetřit při studiu MBA? Zajímá vás nejlevnější možnost manažerského studia MBA? Nejlevněji lze na akreditované LIGS University pořídit studium MBA interaktivní online formou při jednorázové platbě po uzavření smlouvy a účasti ve dvou (stálá sleva 5 %). Případně ještě levněji je to možné pouze dočasně při vyhlašování plošných akčních slev. Informujte se u manažera studijních programů, zda-li právě neprobíhá plošná akce s časovým omezením, abyste zbytečně nepropásli nejlepší možnou cenu studia MBA.

Nejlevnější studium MBA v České republice

Na základě výsledků výzkumu, který realizovala Asociace institucí manažerského vzdělávání mezi českými a slovenskými manažery a manažerkami v srpnu 2015 na téma „Studium MBA v roce 2015“ vyplývá, že LIGS University nejlépe odpovídá jejich preferencím při volbě programu MBA. Z výzkumu vyplývá, že manažeři a manažerky pro své studium MBA hledají program, který:

  • je možno studovat online formou - tento požadavek LIGS University splňuje, neboť je průkopníkem online MBA v České i Slovenské republice a udává směr tohoto typu vzdělávání,
  • má tradici - LIGS University je na trhu od roku 2006 a patří k nejstarším MBA školám v ČR a SR,
  • je zakončen diplomem, který absolventi obdrží ze zahraniční vysoké školy - absolventi programů LIGS University obdrží diplom z americké vysoké školy LIGS University. Studenti, kteří u nás na LIGS University studují program Interactive Online MBA, MBA pro podnikatele a podnikatelky nebo exekutivní MBA dostávají americký vysokoškolský diplom.
  • probíhá v českém, resp. slovenském jazyce nebo v kombinaci s jiným cizím jazykem - studenti programů LIGS University mohou studovat v českém, slovenském, anglickém a ruském jazyce nebo v jejich kombinaci,
  • je cenově dostupný s možností splátek - cena programu online MBA je podle srovnání AIMV nejpříznivější.

Máte jakýkoliv dotaz k nejlevnějšímu studiu MBA? Kontaktujte nás!