Hledáte kvalitní manažerské vzdělávání a specializované kurzy MBA pro podnikatele, podnikatelky, TOP manažery a manažerky? Podnikáte a chcete se profesně rozvíjet, vzdělávat a podpořit rozvoj své firmy? Využijte tyto studijní možnosti poskytované akreditovanou LIGS University:

  1. Studijní program Interactive Online MBA (Master of Business Administration). Studijní program můžete zahájit kdykoliv a kdekoliv, kde máte připojení k internetu (například v Praze, Plzni, Brně, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Karlových Varech, Liberci, Ústí nad Labem, Pardubicích, Olomouci, ve Zlíně, Ostravě, v Jihlavě anebo v Bratislavě či v jiných městech České republiky anebo Slovenské republiky nebo kdekoliv jinde na světě, kde se připojíte k internetu). Tento program MBA je určen absolventům vysokých škol (min. Bc.) nebo středních škol s maturitní zkouškou a manažerskou praxí. Délka programu: standardně 1 - 2 roky (resp. individuálně).
  2. Executive MBA: Program je připraven s důrazem na maximální využitelnost získaných poznatků a dovedností v praxi. Pro úspěšné ukončení programu je nutno absolvovat individuální nastudování nezbytného teoretického základu pro absolvování programu, účast na tutoriálech – celkem 8 dvoudenních tutoriálů (pátek a sobota) v rámci celého programu, zpracování týmových případových studií (z každého modulu jedna případová studie), týmová obhajoba případových studií, individuální vypracování závěrečného projektu (ze zvoleného modulu), individuální obhajoba závěrečného projektu.

V obou případech jde o efektivní profesní manažerské programy, které jsou je určené především pro časově zaneprázdněné manažery, manažerky, podnikatele a podnikatelky.

Absolventi programu získají mezinárodně platný diplom a titul MBA

Absolventi manažerského studia MBA získají diplom LIGS University

Po ukončení vzdělávacího programu MBA pro manažery, podnikatelky, manažerky a podnikatele obdrží úspěšní absolventi celosvětově uznávaný titul MBA a diplom vydaný americkou LIGS University a osvědčení o absolvování manažerského programu MBA. Máte jakýkoliv dotaz k manažerskému studiu? Kontaktujte nás!